Категории

Рассылка

Будинок двірників, Нікітінський Ю., Час Майстрів

Издательство: Час Майстрів

Язык: украинский

Подробнее

000000972

Внимание: ограниченное количество товара в наличии!

150,00 грн.

Книга Дом дворников, Никитинский Ю на украинском языке издательства Час Майстрів

В одном городе, возможно, именно в вашем, есть необычный дом, в котором поселились шесть очень важных персон, работающих ... дворниками. У каждого собственный участок, собственные интересы, увлечения и мечты, и все они абсолютно счастливы, потому наводить порядок для них не просто профессия, а призвание и дело всей жизни. К тому же, каждый из них способен на настоящий поступок: спасти незнакомца, полететь в космос и даже сделать счастливее целый город. Поэтому там, где они появляются, мир становится светлее, добрее и по-настоящему чистым.

Отзывы: 

Марія Головань 16.11.2017 11:23:45

Ох, цей прекрасний витвір мистецтва! Утопічна і затишна розповідь про один звичайний будиночок, на кожному з шести поверхів якого живуть двірники. У них у всіх є свої історії життя, які вчать доброті та чуйності, щирості та поваги один до одного. Нас всіх лякали, що як не будемо вчитися, то станемо двірниками, будемо вимітати подвір’я цілими днями. А ця книга призвана розповісти, що щасливим можна бути незалежно від капіталів та чужої думки. Ці двірники – щасливі мудреці, які просто роблять світ кращим. Своїми мітлами. І це чудово!

Оксана Скобіна 14.12.2017 09:07:45

 «Мамо, ці двірнички такі, як твої імбирні прянички – гарні і рум’яні», - сказала мені донечка, коли вперше побачила книгу «Будинок двірників». 

Так, саме так. Книга надзвичайно тепла, затишна (якщо можна так сказати про книгу, то саме про цю), домашня. Від неї, як від теплого чаю, прогріваєшся зсередини. 

Є в ній і медова щирість та ласка головних героїв, є й імбирна пекучість влучно підмічених автором (більше зрозумілих дорослим) проблем сучасного світу. Але як мед з імбиром мають лікувальну властивість, так і текст Юрія Нікітінського разом з малюнками Степана Вербещука цілющо впливають на душі читачів. Хочеться навіть порекомендувати: приймайте по одній оповідочці, повільно читаючи, щовечора перед сном, обов’язково з рідними . Читати вголос. Передозування корисне))) 

Перевертаючи з ніг на голову світ наших занадто матеріалістичних уявлень, автор у той же час у наших серцях все розставляє на свої місця. Теоретично ж усі ми знаємо та намагаємося пояснити своїм діточкам, що всі професії у світі потрібні, всі професії рівні, що головне бути Людиною. Тільки чомусь прилякуємо потім: «Не будеш вчитися – станеш двірником!». Отже, вчимо тому, у що самі не віримо. Але ж не завжди гарне є корисним, а негарне – шкідливим, правда? «Двірник Мишко купує для збагачення ґрунту дорогі добрива… Через те, що добрив так багато, двірник Мишко іноді ними пахне… Зате коли квіти або яблуня цвітуть, повітря пахне так, що всі інші двірники виходять на балкони, щоб устигнути надихатися цими пахощами…» 

Автор вчить нас вірити у доброту людей. Він ніжною, м’якою хустиночкою влучного слова протирає пил наших стереотипів та показує, що краще бути щасливим двірником, ніж нещасним мільйонером. І мрії здійснюються однаково і в генералів, і у двірників. Головне творити добро, мріяти та допомагати один одному. 

Якщо чесно, то ці симпатичні двірники-диваки – це ідеал людини, до якого ми всі тягнемося і якого, на жаль, так часто не можемо досягнути. Впевнена, що ця книга зробить усіх ближчими до нього. 

Читайте своїм діткам саме такі твори, виховуйте їх та виховуйтеся самі. Вчіться утримувати!

І таких теплих відгуків є багато! Ми теж в захопленні від цієї вже нашої книжечки! 

Автор: Нікітінський Ю.
Художник: Вербещук Степан
Мова: українська

Кількість сторінок: 72
Габарити (Д х Ш х В): 205Х240
Тип обкладинки: тверда

  • Возраст 5-7 лет
  • Возраст 3-5 лет
  • Возраст от 7 лет
  • Возраст 2-3 года

Будьте первым, кто оставит отзыв !

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы

Напишите свой отзыв

Будинок двірників, Нікітінський Ю., Час Майстрів

Будинок двірників, Нікітінський Ю., Час Майстрів

Издательство: Час Майстрів

Язык: украинский

Напишите свой отзыв

Корзина  

Нет товаров

0,00 грн. Итого

Оформление заказа

Запрос Обратного звонка