Категорії

Розсилка

Міста світу - Скринька знань настільна гра, Brain Box 98344

Виробник: Brain Box, Великобританія

Склад: 70 двосторонніх карток, 1 картка з правилами гри, піщаний годинник, гральний кубик. 

Детальніше

98344

Увага: Остання одиниця!

380,00 грн.

Brain Box - Скринька Знань «Міста світу» пізнавальна та цікава настільна гра  для дітей і дорослих.

До складу настільної гри входить 70 яскравих двосторонніх карток з описом основних та цікавих фактів про найбільші та найцікавіші міста світу. Завдяки легкому та інформативному поданні  фактів у вигляді малюнків, діти з легкістю вивчать і запам'ятають міста світу та основні факти про них.

Яке місто є світовим центром торгівлі золотом? Коли Копенгаген став столицею Данії? Скільки еміратів утворюють ОАЕ? Відповіді на ці та інші питання на яскравих і барвистих картинках пропонує Вам BrainBox "Скринька знань. Міста світу". Крім захоплюючих фактів, у скриньці чимало запитань, відповісти на які зможе лише найуважніший, найкмітливіший і, певна річ, найспритніший. Адже на вивчення картинки всього 10 секунд, котрі відраховує піщаний годинник. Переможцем стане той, хто відповість на запитання своєї картки правильно і збере в результаті більшу за інших учасників кількість карток.

Як грати в настільну гру BrainBox "Скринька знань. Міста світу" ?

Для двох або більше гравців: 
Дістаньте картку з коробки. Переверніть пісочний годинник і протягом 10 секунд уважно вивчайте картинку. Передайте картку іншому гравцеві й киньте гральний кубик. Потім дайте відповідь на запитання під номером, на який вказує кубик (наприклад, якщо кубик показує цифру вісім, дайте відповідь на запитання під номером вісім). Інший гравець, якому ви передали картку, зачитує запитання, а ваша відповідь звіряється з малюнком на картці. Якщо відповідь правильна, картка залишається у вас. У разі неправильної відповіді поверніть картку до скриньки, після чого інший гравець, який зачитував запитання, може вибирати картку. Виграє гравець, який протягом 10 хвилин збере найбільшу кількість карток! 
Для одного гравця: 
Дістаньте картку та вивчайте її протягом десяти секунд. Потім переверніть картку зображенням донизу і дайте відповіді на всі запитання (візьміть ручку та аркуш паперу, щоб записувати відповіді). Якщо ви відповіли на всі запитання правильно, тримайте картку в себе. Якщо хоч одна відповідь неправильна, покладіть картку назад до скриньки. Порахуйте, скільки карток Ви зібрали через 5 або 10 хвилин з початку гри. Усі відповіді на запитання є на картці, тому будьте уважнішими! 

Гра українською мовою - настільна гра BrainBox "Скринька знань. Міста світу".

Вік: від 8 років. 

Склад: 70 двосторонніх карток, 1 картка з правилами, піщаний годинник, гральний кубик. 

Ознайомитись з настільними іграми BrainBox Скринька знань української мовою за посиланням - BrainBox українською. 

  • Вік від 7 років

Будьте першим, напишіть свій відгук !

Тільки зареєстровані користувачі мають право додати відгук

Написати свій відгук

Міста світу - Скринька знань настільна гра, Brain Box 98344

Міста світу - Скринька знань настільна гра, Brain Box 98344

Виробник: Brain Box, Великобританія

Склад: 70 двосторонніх карток, 1 картка з правилами гри, піщаний годинник, гральний кубик. 

Написати свій відгук

Кошик  

Немає товарів

0,00 грн. Всього

Оформити

Запит Зворотнього дзвінка