Категорії

Розсилка

Ферма- настільна гра Аріал, аналог Суперфермер Granna В повний розмір

Ферма- настільна гра Аріал, аналог Суперфермер Granna

Виробник: Аріал, Україна

Мова: українська

Детальніше

аріал0206

Увага: Остання одиниця!

190,00 грн.

Настільна гра Ферма Аріал (Arial) – якісний аналог польської гри Суперфермер Granna.

Настільна гра Фермаце настільна економічна, математична стратегія для дітей.

Чим відрізняється Ферма Аріал від Суперфермера Granna?

  • суть гри абсолютно однакова.
  • в оригінальній грі собачки є фігурками, в аналозі – картки.
  • в оригінальному Суперфермері розводять кроликів, овець, корів, свиней та коней. В українській версії Ферма – курочок, кіз, свиней, корів та коней.
  • гральні фішки тварин в аналозі хорошої якості з міцного картону. Таблицю обміну зображено на кожному ігровому полі.  
  • в оригіналі дванадцятигранні кубики, в аналозі Суперфермера – деревяні 12-ти гранні бруски, які котяться.


Оригінальна гра розроблена відомим математиком, то ж діти самі того не помічаючи навчаться  усно додавати, віднімати, множити, ділити, логічно  мислити, будувати свою стратегію гри та, звичайно, вчитись правильно ризикувати.

Вік: 8+ (марковано виробником). Ми граємо з 5ти років, дитині цікаво, але допомога у множинні та діленні потрібна.

К-ть гравців: 2-4 гравці

Тривалість: 30-80 хв.

Ми детально описали для Вас правила гри до гри Суперфермер з прикладами. Це допоможе швиденько розібратись як грати у гру Суперфермер.

Суперфермер – правила гри: 

Щоб стати суперфермером, Ви розводите тварин. Можна обмінювати своїх тварин на інших, якщо на Вашу думку, це економічно доцільно. Для отримання перемоги, потрібно першим обзавестися хоча б по одній тваринці зі стада. Стадо складається з курей, кіз, свиней, корів та коней. Також в грі тобі допомагатимуть 2 песика – більший та менший (у цій версії гри – песики зображені на картках). Однак у будь-який момент до твоєї ферми може закрастися вовк або лисиця.

Карточки тварин для зручності краще посортувати по видах. Кожному гравцю роздається поле для гри (міцна кольорова картонна дощечка), на якому розміщуються тварини, що він розводитиме. Огорожа для кожної тварини підписана.

Отже , як розводити тварин?

Гравці вирішують, хто перший кидає кубики. Для першого ходу, гравець кидає два кубики доти, поки на обох випаде одна й та сама тварина. Він отримує її з головного стада. З наступним ходом гравець отримує зі  стада стільки тварин, скільки має цілих пар даного виду (разом з тими, що випали на кубиках).

Наприклад:

1.     Гравець мав 6 курочок і 1 свиню, а викинув курочку і свиню , то отримує 3 курочки і 1 свиню. ((6+1)/2=3 цілих пари курочок та (1+1)/2 = 1 пара свиней ).

2.     Гравець мав 6 курочок і 1 свиню, а викинув козу й свиню, то отримує тільки 1 свиню.

3.     У гравця 4 курочки, 2 кози та 1 кінь, а викинув 2 свині, то  головного стада отримує 1 свиню

4.     Гравець має 5 курочок і 1 корову, а викинув козу та свиню – не отримує нічого.

Цікаво, що першого коня та корову можна отримати тільки шляхом обміну. (кінь та корова зображені тільки на одному кубику, тому пара не утвориться).

У свій хід гравець може або кидати кубики або робити обмін: з головним стадом (якщо потрібні йому тварини є в стаді) або з іншим гравцем (звичайно, якщо той погодиться на Вашу пропозицію). Обмін проводиться відповідно до таблиці співвідношень, яка зображена на кожному ігровому полі для зручності.

УВАГА! Гравець може обміняти кілька тварин на ОДНУ тварину. Можна також одну тварину обміняти на декількох, відповідно до таблиці обміну. Якщо в стаді залишилось мало тварин, то гравець отримує зі стада (у результаті кидка кубиком або обміну) тільки таку кількість тварин, яка там лишилася, втрачаючи право на ті види, яких у стаді вже немає. Наприклад, якщо в стаді залишилося 3 курочки, а гравець у результаті кидка кубиками повинен отримати 4 курочки, то отримує тільки три.

Наприклад:

1.     Гравець, який має 6 курочок, 1 козу, 2 свині, якщо захоче, то може їх обміняти на 1 корову (тому що 6 курочок це 1 коза, 2 кози це 1 свиня, а 3 свині це 1 корова).

2.     Гравець може обміняти 1 коня, наприклад , на 1 корову, 2 свині та 2 кози.

3.     Гравець має 6 курочок і 2 корів, він може зробити тільки один з трьох обмінів: обміняти  6 курочок на 1 козу, або 2 корови на коня, або 1 корову на 3 свині. Гравець не може під час одного ходу обміняти 6 курочок на козу та 2 корів на коня, тому що існує правило: “Гравець може обміняти кілька тварин на одну тварину. Може також одну тварину обміняти на кількох тварин”

Вовк та лисиця

Вовк забирає всіх тварин окрім коня та маленького собаки (повертаються до стада). 

Лисиця забирає тільки курочок (повертаються до стада).

Маленький собака захищає курочок від лисиці.

Великий собака захищає всіх тварин від вовка.

Якщо гравець викине на кубику лисицю, то втрачає на користь стада всіх своїх курочок. Якщо викине на кубику вовка, то втрачає всіх своїх тварин, за винятком коня й маленького собаки (якщо вони в нього є).

Наприклад:

1.     Якщо гравець викинув вовка й лисицю, а має маленького собаку, але не має великого собаки, то втрачає всіх своїх тварин, крім коня.

2.     Якщо гравець викине лисицю, і має маленького собаку, то його тварини залишаються недоторканими: до стада повертається тільки маленький собака.

3.     Якщо гравець викине вовка й має великого собаку, то його тварини залишаються недоторканими; до стада повертається тільки великий собака.

УВАГА! Великий собака не захищає від лисиці.

 

Суперфермером стає той гравець, який у своєму господарстві буде мати стадо, яке складається принаймні з коня, корови, свині, кози та курочки. Інші гравці можуть грати далі

 

Динамічний варіант гри

Гравцям, які бажають грати в динамічнішу версію гри, пропонуємо три зміни у вищеописаних правилах.

1.  Перед тим як почати гру, коли кожен гравець отримує свою загороду, тобто дошку, отримує одного курочку для вдалого початку.

2. Якщо гравець викине лисицю, це не означає для гравця, в якого немає малого собаки, що він втрачає всіх курочок. Одна курочка заховалась і лисиця її не забрала – вона залишається на фермі. 

3. Коли після кидка кубиків на одному з'явиться вовк, а стадо гравця не стереже великий собака, то гравець втрачає всіх тварин за винятком коней та курочок. Звичайно, якщо вони були у гравця перед атакою вовка.

  • Вік 5-7 років
  • Вік від 7 років

Будьте першим, напишіть свій відгук !

Тільки зареєстровані користувачі мають право додати відгук

Написати свій відгук

Ферма- настільна гра Аріал, аналог Суперфермер Granna

Ферма- настільна гра Аріал, аналог Суперфермер Granna

Виробник: Аріал, Україна

Мова: українська

Написати свій відгук

Кошик  

Немає товарів

0,00 грн. Всього

Оформити

Запит Зворотнього дзвінка