Категорії

Розсилка

Настільна гра Дженга кольорова, ТАТО

Виробник: ТАТО (Україна)

Комплектація:  54 брусочки

Детальніше

пр-006

Увага: Остання одиниця!

300,00 грн.

Дженга - дерев'яна настільна гра для всієї родини.

Захоплююча  гра на кожний день, для свята і для великої компаніі.На вечірці або на дитячому дні народженні всім і кожному припаде до смаку проста та цікава гра - «Дженга». В ігровій формі, у веселій і не примушеної обстановці всі учасники гри можуть удосконалювати свої вміння тримати рівновагу, архітектурні навички та прийняття рішень.

Гравці по черзі дістають блоки з підніжжя вежі і кладуть їх на верх, роблячи вежу все більш високою і все менш стійкою.

Для початку гри треба побудувати вежу висотою в 18 поверхів. Кожен поверх складається з трьох блоків, покладених впритул і паралельно один одному. Блоки кожного наступного поверху кладуться перпендикулярно блокам попереднього поверху.

Після того, як башта побудована, гравці починають ходити. Першим ходить той, хто будував вежу. Хід в Дженга складається з витягування одного блоку з будь-якого рівня (за винятком того, який прямо під недобудованим верхнім) вежі і подальшого його розміщення нагорі вежі (не можна добудовувати поверхи під незавершеним верхнім рівнем). Блоки можна підштовхувати, щоб знайти той, який вільніше всього сидить. Будь посунути блок можна залишити на місці і не продовжувати його діставати, якщо це призведе до падіння вежі.

Гра закінчується тоді, коли вежа падає. Падінням вежі вважається падіння будь-якого блоку, крім того, який гравець в даний хід намагається розташувати нагорі вежі. Переможеним вважається той, у чий хід стався обвал вежі.

Блоки відмінні, гладкі й рівні, ретельно відшліфовані і пофарбовані. Їх також можна використовувати для будівництва дерев'яних містечок.

Маленькі діти зможуть вивчити всі кольори веселки.

  • Вік 2-3 роки
  • Вік 5-7 років
  • Вік 3-5 років
  • Вік від 7 років
  • Матеріал Дерево
Якість 
Анна К
2017-03-25

Играли!

Заказали для всей семьи. Ребенок оценил, родители тоже))) Падает звонко! Качество очень порадовало! Яркие, крепки, гладкие бруски! Покупкой очень довольны!

  • 1 з 1 користувача знайшли цей відгук корисним.
Тільки зареєстровані користувачі мають право додати відгук

Написати свій відгук

Настільна гра Дженга кольорова, ТАТО

Настільна гра Дженга кольорова, ТАТО

Виробник: ТАТО (Україна)

Комплектація:  54 брусочки

Написати свій відгук

Кошик  

Немає товарів

0,00 грн. Всього

Оформити

Запит Зворотнього дзвінка