Розсилка

Кубики Кооса з дерева+ схеми до кубиків Кооса, Україна

Виробник: Україна

Комплектація: кубики - 9 шт, схеми 25 шт

Дерево: бук

Детальніше

716

Увага: Остання одиниця!

240,00 грн.

Кубики Кооса (Кубики Кохса, Коса) - спеціальна методика для діагностування наочно-дієвого інтелекту, іншими словами - невербальний тест інтелекту. Був розроблений американським психологом С. Коосом. 

Кубики Кооса широко застосовуються як дитячими, так і дорослими психологами. 

Набір складається з 9-ти кубиків однакового розміру і кольору(не фарбоване дерево і яскраво червоний).  Дитина повинна складати з кубиків запропоновані Вами візерунки. Схеми потрібно пропонувати від простіших,починаючи з 4 кубиків, до складніших.

Ми розробили для Вас схеми до кубиків Кооса.

В наборі два блока схем до кубиків Кооса:

-15 схем для складання візерунків із чотирьох кубиків, вони теж є складніші і простіші. Прості схеми до кубиків Кооса - границі клітинки наведено і дитина повинна кубик поставити на схему, відповідно до контуру. Складніші - клітинка без контура і зливаються два кольори в один, далі з'являється діагональ. 

-10 схем для візерунків 3х3 кубика, від простого до складного також. Ці схеми можна розміщувати на дно коробки - таким чином є зовнішній кордон. 

Розмір клітинки схеми відповідає розміру кубика - 35 мм. 

Матеріал: бук.

Упаковка: дерев’яний ящик.

Розмір кубика 35 мм, коробки - 125х115 мм.

 

  • Вік 3-5 років
  • Вік 5-7 років
  • Вік 2-3 роки
  • Вік від 7 років
  • Матеріал Дерево
Якість 
Світлана М
2016-01-28

Отличные кубики, но маленький недочет)

Кубики хорошо сделаны, гладкие, коробочка тоже хорошо ошкурена. Мне попались покрашенные только красной краской, т.е. остальная часть кубика как есть, деревянная, как я и хотела, краска абсолютно не пахнет (кому-то выше достались окрашенные белой и красной красками). Жаль только, что нет инструкции. Вот отзыв подробней, с фото: http://irecommend.ru/content/prekrasnaya-igrushka-dlya-diagnostiki-i-razvitiya-derevyannye-kubiki-koosa-drug

  • 1 з 1 користувача знайшли цей відгук корисним.
Якість 
Олександр С
2015-12-07

Коос

Дуже цікава іграшка! Чесно кажучи думав, що кубики будуть більших розмірів. Можна скласти безліч різних фігур та візирунків. Задоволені і батьки і дитина)))

Якість 
Галина Ш
2015-11-13

Кубики Кооса

Ті, які прийшли до мене, не зовсім відповідають опису: вони повністю пофарбовані білою і червоною фарбами. Думаю, якби були нефарбовані + червона фарба (як в описі), було б краще. Але нічого, вже звикли. Узори складає поки-що мама і тато, а малий просто будує вежі і поїзди, але можливості комбінацій дуже великі — від найпростіших до трьохвимірних.

Якість 
Светлана Д
2015-10-19

отличные кубики

кубики хорошосделаны, с удовольствием играют оба сына, старший (4года) складывает узоры, а младший (1,10) использует как строительный материал.

Якість 
Елена С
2015-09-17

Отличные кубики

Отличные кубики, очень довольна, краска нанесена качественно, небольшой объем кубика -ребенку удобно брать в руки. Жалко нет карточек, по которым можно собирать узоры, но можно выйти из положения - самому рисуя, или предварительно собрав сфотографировав на телефон и показать ребенку, что ты ему загадал.
Играем пока вдвоем ребенок очень доволен,пока собираем только все красные и белые, или половинки, рисунки еще не пробовали но уже можно.
А самое интересное, что эти кубики привели в восторг старшего сына, ему 15, у нас с ним соревнование загадываешь фигуру, а он должен ее сложить из кубиков, и чем замысловатей тем интереснее, попробуйте собрать цифры)))))
Я довольна советую всем.

  • 1 з 1 користувача знайшли цей відгук корисним.
Тільки зареєстровані користувачі мають право додати відгук

Написати свій відгук

Кубики Кооса з дерева+ схеми до кубиків Кооса, Україна

Кубики Кооса з дерева+ схеми до кубиків Кооса, Україна

Виробник: Україна

Комплектація: кубики - 9 шт, схеми 25 шт

Дерево: бук

Написати свій відгук

Кошик  

Немає товарів

0,00 грн. Всього

Оформити

Запит Зворотнього дзвінка